DOLAR 18,8103 -0.01%
EURO 20,4965 0.38%
ALTIN 1.162,72-0,22
BITCOIN 425403-1,20%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

8 Aralık’taki Mars Kavuşumlu İkizler Dolunayı’nın Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?
  • YKN Haber
  • Astroloji
  • 8 Aralık’taki Mars Kavuşumlu İkizler Dolunayı’nın Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?

8 Aralık’taki Mars Kavuşumlu İkizler Dolunayı’nın Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?

ABONE OL
Ocak 11, 2023 13:19
8 Aralık’taki Mars Kavuşumlu İkizler Dolunayı’nın Burçlara Etkisi Nasıl Olacak?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dolunay değişken bir burç olan İkizler’de gerçekleşeceği için bu aralar, algılarımızı, iletişim şeklimizi, bilgi alma yöntemlerimizi yeniden şekillendirebiliriz. Evet, bu aralar yapılması gereken çok iş var ancak bunları yapacak çok az enerjimiz kaldı. Yine de özellikle Mars düz hareketine başladığında 13 Ocak sonrası ferahlamaya başlayacağız. Peki İkizler Dolunayı burçlara etkisi nasıl olacak?

İkizler dualitenin burcudur. Burada da zihin ve ruh dengesini kurabilmemiz için bize ışık tutmak isteyecek. Her kötülükte bir iyilik görebilir miyiz? Peki o ‘kötü’ diye nitelediğimiz şey nedir? İnsani yanlarımıza, onurlandırma ve sabırlı olma ihtiyacı duyabiliriz. İnsanız. Her şeyin zıttıyla var olduğunu artık biliyoruz. Ruhsal yanımız ‘yanlış’ veya ‘kötü’ diye bir şeyin ve pişmanlıkların olmadığını bilir. Ruhsal yanımız, her şeyin bir öğrenme yolculuğu olduğunu ve gerçekte var olan tek şeyin sevgi olduğunu bilir. Peki ya zihnimiz ne der? Aradaki dengeyi kurma hali bize neyi ifade ediyor?

Tüm bu soruların cevabının yalnızca kalbimizde saklı olduğunu yeniden hatırlayarak bu Dolunay’dan en çok etkilenecek olan burçları da söylemeden geçmeyelim. İkizler, Yay, Balık ve Başak burçları önemli farkındalıkların eşiğindeyken dolunay etkisine girecekler ve 8 Aralık sonrasında pek çok şey eskisi gibi olmayacak. Şimdi bakalım gökyüzündeki bu keskin etkilerle yükselen burçlarımızı ve Güneş burçlarımızı bu dolunayda neler bekleyecek?

Koç

Bu dolunayda yakın arkadaşlarınızla ve kardeşlerinizle kurduğunuz iletişimle alakalı bazı gündemleriniz olacak sevgili yükselen Koç’lar ve Koç’lar. Yakınlarınızla şifalandırmanız gereken iletişim biçimleri varsa 8 Aralık civarını bu alanları şifalandırmak için değerlendirebilirsiniz.

Dolunay etki ettiği evin enerjisini büyütür ve olaylara kendi merceğinizden bakmanızı sağlayarak olanı biteni daha görünür bir hale getirir. İkizler Dolunayı sonrasında durumlar daha da netleşecek. Artık, burnunuzun ucundakini de görebileceğiniz bir algı kapınız var.

Boğa

Maddi kazançlarınız, öz değeriniz, bedensel hazlarınızın gündemde olduğu bir dolunay geçireceksiniz sevgili yükselen Boğa’lar. Kişisel bakımınız için biraz masraf yapabilirsiniz. Bedeninizin ihtiyaçlarını daha çok gözetmek isteyebilirsiniz. Gelir planınızın stabil olması için neyin gerçekten gerekli olduğunu ve neyin hayata geçmeye değer olduğunu artık bileceksiniz. Mars’ın retro etkisi bu planları biraz ertelemenize neden olsa da siz yine ufak ufak maddi durumunuzla ilgili bazı düzenlemeler yapmaya başlayabilirsiniz. Odağınızı öz değerinize çevirme vakti!

İkizler

Aralık ayını hareketli geçirebilirsiniz sevgili yükselen İkizler ve İkizler. Benlik algınızla alakalı büyük değişimler ve farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Kavramlarınızı, kendinizle ilgili tüm tanımlamalarınızı ve dış görünüşünüzü değiştirebileceğiniz ve hareket tarzınızı yeniden gözden geçirebileceğiniz bir dolunay geçireceksiniz. İkizler Dolunayı’ndan sonra aldığınız tüm kararları tek tek hayata geçirmek isteyeceksiniz. Bazı ilişkilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Farklı kültürlerden insanlarla bir araya gelebilirsiniz ve aralarında parlayabilirsiniz. Bu kişilerin ilgisini çekebilirsiniz.

Yengeç

İçsel ve psikolojik olarak sizi rahatsız eden ve huzursuz hissettiğiniz durumlar varsa dolunay sonrasında bunları sezgilerinizin de desteğiyle çözüme kavuşturabilirsiniz sevgili yükselen Yengeç’ler ve Yengeç’ler. Belki biraz daha yalnız kalma ihtiyacında olabilirsiniz. Dinlenebilirsiniz, bol bol meditasyona oturabilirsiniz.

Daha kendi içinizde yaşadığınız, durumları ölçüp tarttığınız bir zaman dilimine girdiniz. Bağımlılıklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Bu aralar kaotik bir enerjinin içindeymiş gibi hissedebilirsiniz. İkizler Dolunayı’ndan sonra temiz bir sayfa açabilirsiniz. Arınarak yola devam etmek isteyeceksiniz. Yuvanızda, evinizde ve kalbinizde şifalı enerjiler sizinle olsun…

Aslan

Flörtlerin, neşenin, topluluk içindeki enerjinizin tavan yaptığı bir dolunay geçirebilirsiniz sevgili yükselen Aslan’lar. Eğlenmek için her fırsatı değerlendirebilirsiniz. Hangi arkadaşlarınıza ve meslektaşlarınıza gerçekten güvenebileceğinizi belirlemek isteyebilirsiniz. Yaratım alanınızla ilgili bazı destekler alabilirsiniz. Ekip içerisinde veya toplulukla bir işi yürütürken üretkenliğinizden ötürü bazı hak edişler elde edeceksiniz. Hayallerinizle veya emek verdiğiniz konularla alakalı sürpriz gelişmeler olabilir!

Başak

Bu Dolunay, özellikle mesleki alanlarınıza, gerçekleştirmek istediğiniz projelere, kariyer hedefinize yumuşak bir yaklaşım geliştirme ihtiyacında olacaksınız sevgili yükselen Başaklar.

Uzun zamandır aklınızda askıda kalan bir projeyi hayata geçirme arzunuz bu Dolunay’la daha da artacak. Artık kendi otoriteniz siz olmak istiyorsunuz. Yaptığınız işte daha görünür hale gelmek isteyebilirsiniz. Proje planınızla ilgili zihinsel ve düşünsel bir süreç içerisine gireceksiniz ve tüm enerjinizi, özellikle de Mars retrosundan sonra ona akıtacaksınız!

Terazi

İkizler Dolunayı’nda yepyeni bir maceraya atlamak isteyebilirsiniz sevgili yükselen Terazi’ler ve Terazi’ler. Aklınızda yeni bir felsefeyle veya bir öğretiyle alakalı bir eğitim almak varsa bunun için gerekli adımları atabilirsiniz. Uzun seyahatlare çıkmak ve farklı kültürlerden insanlarla tanışmak isteyebilirsiniz. Uzun vadede planladığınız mesleki hedeflerinize ulaşmak için biraz çaba harcayabilirsiniz. Büyük inançlar, insanlara dair birtakım farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz ve bu alanları genişletebilirsiniz. Ruhunuzun bilgeliğine güvenin. Ancak onun aracılığıyla özgürleşebileceğinize ve fiziksel sınırlarınızı aşacağınıza inanın.

Akrep

Her zamanki gibi, yine dönüşüm sizi çağırıyor sevgili yükselen Akrep’ler ve Akrep’ler. İletişim şeklinizi ve zihinsel süreçlerinizi dönüştürebileceğiniz bir etkiyle karşı karşıyasınız. Bir partneriniz varsa onunla güvenlik duygunuzu nasıl geliştirmeniz gerektiğine dair derin konuşmalar yapabilirsiniz. Kendinizi, aileden kalan miraslarla ilgili bazı durumların içinde bulabilirsiniz.

Bu ara her şeyin en ince detayını merak ediyorsunuz. Etrafınızda gelişen olayların temel sebeplerini bilmeyi istiyorsunuz. Daha fazla okumaya, daha fazla öğrenmeye ve bu süreçleri kendi dönüşümünüz için kullanmaya gayret edin. Dışarıda değil içeride arayın, ama öyle çok da kafanızda kurcalamayın. Görülmesi gereken her ne varsa size bir gün elbet görünecektir. Saplantılarınızdan arının.

Yay

İkizler Dolunayı’nda, ikili ilişkilerinizle alakalı bu zamana kadar göremediğiniz bazı gerçekleri ortaya çıkarabilirsiniz sevgili yükselen Yay’lar ve Yay’lar. Sizden uzakta yaşayan dostlarınızdan birtakım haberler alabilirsiniz. Uzak mesafe ilişkilerinizle haşır neşir olabilirsiniz.

Şansınız açık, keyfiniz yerinde. Yay neşesiyle ve sınırsızlığıyla her türlü ilişkinizde ilgi çekici olduğunuz bir döneme giriyorsunuz. Güneş birinci evinizde, “ben” dediğiniz yerde parlıyor. Her türlü ilişkide daha ön planda kalmak ve daha deneysel olmak isteyebilirsiniz. İkizler Dolunay’ından sonra kararlarınızı netleştirebilirsiniz. Daha önce hiç denemediğiniz bir ilişkilenme modelini deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Oğlak

Aralık ayında, özellikle de bu dolunayda daha çok sizden gizlenen şeylerle veya sizin gizlediğiniz ya da görmediğiniz bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz sevgili yükselen Oğlak’lar ve Oğlak’lar. Etkiyi krizler evinizden aldığınız için bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Açıkça belli etmese de sizden hoşlanmayan insanların varlığını öğrenebilirsiniz. Günlük rutinlerini değiştirebilirsiniz. Aldığınız eğitimi sonlandırıp başka bir rutinle yola devam etmek isteyebilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onlarla alakalı bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. İkizler Dolunayı’nda sorumluluk odaklı olabilirsiniz. İş yaşamınızın yoğunluğundan ötürü yorulabilirsiniz. Biraz inzivaya çekilebilirsiniz veya evde dinlenebilirsiniz.

Kova

Sosyal kelebek olma sırası size geldi sevgili yükselen Kova’lar ve Kova’lar. Şehir hayatını sonuna kadar yaşamak isteyebilirsiniz, arkadaşlarınızla, varsa sevgilinizle ortamlarda boy göstermek isteyebilirsiniz. İkizler Dolunayı sonrası, yaratım sürecinizi de oldukça etkileyen bir sürece gireceksiniz. Arkadaşlıktan ilişkiye dönen, ilişkiden de arkadaşlığa dönen bazı durumların içinde olabilirsiniz. İkizler Dolunayı’nda hayattan aldığınız hazla ilgili bir karar alabilirsiniz. Keyfi bir seyahat planı yapabilirsiniz. Yaratımınızı engelleyen alanlar da bu süre zarfında size görünür olacak.

Balık

İkizler Dolunayı burçlara etkisi listesinde sıra Balık’larda! Ailenin kadınlarıyla ilgili bazı gündemlerin içinden geçebilirsiniz sevgili yükselen Balık’lar ve Balık’lar. Annenizle, evinizle, yuvanızla alakalı bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Köklenme ihtiyacında olacaksınız. Duygusal güvenliğinizi gözetmeyi isteyebilirsiniz.

Fiziksel olarak da güvenli alanınızda kalmak isteyebilirsiniz. Taşınabilirsiniz veya gayrimenkulle ilgili bazı işlemlerle uğraşabilirsiniz. Mesleki hedeflerinize ulaşabilmeniz için nelerin yolunuzdan çekilmesi gerektiğine karar verebilirsiniz. İkizler Dolunayı “zihinsel süreçler!” diye fısıldasa da siz kalbinizin sesini duymaya daha çok ihtiyaç duyacaksınız. Oğlak Yeniayı’nda yeni bir gündemle görüşmek üzere!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r