DOLAR 18,8103 -0.01%
EURO 20,4965 0.38%
ALTIN 1.162,72-0,22
BITCOIN 425403-1,20%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

Eylemsel Sınırsızlığımızın Zirve Noktasındayız! 28 Kasım – 4 Aralık Haftalık Burç Yorumları
  • YKN Haber
  • Astroloji
  • Eylemsel Sınırsızlığımızın Zirve Noktasındayız! 28 Kasım – 4 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Eylemsel Sınırsızlığımızın Zirve Noktasındayız! 28 Kasım – 4 Aralık Haftalık Burç Yorumları

ABONE OL
Aralık 27, 2022 13:19
Eylemsel Sınırsızlığımızın Zirve Noktasındayız! 28 Kasım – 4 Aralık Haftalık Burç Yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yay Yeniay’ı ile gelen ve ateş saçan bir etkiyle yeni bir haftaya başlıyoruz. Bu haftanın en önemli gelişmelerinden biri Neptün’ün retro hareketini artık 4 Aralık’ta sonlandıracak olması. Bu etki, hayallerimizi gerçekleştirmemiz için destekleyici bir enerji yaymaya başlayacak. Yalnızca hayal etmekle kalmayıp, hedeflerimiz yolunda harekete geçmek oldukça önemli. Doğum haritalarımızda Balık burcunun bulunduğu evin konularında hayalleri gerçekleştirmek açısında olumlu etkiler alacağımız bir sürece girmeye hazır mıyız? Şimdi Güneş ve/veya yükselen burcunuza göre hafta boyunca alacağımız ana etkilere bir göz atalım. İşte haftalık burç yorumları…

Koç

Haftalık burç yorumları listemize sevgili Koç’larla başlıyoruz. Hafta başında kariyer, iş alanlarında yoğun etkiler söz konusu. Gelir gider dengenizi iyi tutmalısınız. Eski bağlantılar, eski konular önünüze ısınıp ısınıp yeniden gelebilir. Bir konuda kendinizi ortaya koymakla ilgili bazı sınavlar vermeye hazır olun.

Fikirlerinizin, paylaşımlarınızın, çevrenizle olan iletişiminizin önemli olduğu bir haftaya girdiniz sevgili Koç’lar ve yükselen Koç’lar. Dikkatli olmaya ve dengede kalmaya gayret edin. Çevrenizle iletişim içerisindeyken her şeyin karşılığını almak isteyebilirsiniz. Dürtüleriniz sizi ele geçirerek ani hareketlerde bulunmanıza sebep olmasın. Yakın çevreniz biraz canınızı sıkabilir, siz fazla öfkelenmemeye bakın. Hafta sonu negatif etkilere karşı enerjinizi dengeli kullanmanızda yarar var.

Boğa

Kariyerinizin, üstlerinizle olan görüşmelerinizin önem kazandığı bir haftadasınız sevgili Boğa’lar ve yükselen Boğa’lar. Maddi kaygılarınız artabilir. Yeniay’dan aldığınız etkiyle parasal konularda alacağınız kararlar da bu hafta önem kazanabilir.

Geçtiğimiz günlerde uğradığınız bir haksızlık söz konusuysa o konu bu hafta önünüze gelebilir ve akış sizin lehinize fırsatlar yaratabilir. Karma sizin için bu hafta oldukça fazla çalışıyor. Önemli finansal adımları hafta ortasına doğru atabilirsiniz.

Mars retrosunun etkisini en çok bu ara hissedebilirsiniz. Özellikle hafta sonu size destek veren sevgi dolu dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz ancak harcamalarınıza dikkat edin. Hafta sonunda ikili ilişkilerle ilgili havada tatlı bir koku var!

İkizler

Bu hafta size bahşedilmiş bir hafta olabilir. Beklemediğiniz fırsatlar ayağınıza gelebilir. Cesur ve atik hareket etmek isteyebilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşen Mars retrosuna rağmen yaratıcılığınızı parlatıp kullanabileceğiniz bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili İkizler ve yükseleni İkizler. Bu yaratıcılığı kariyer hedeflerinize uygulamanız için ilham verici bir haftaya girdiniz.

Hafta ortasında şans enerjisi oldukça kuvvetli. Bu aralar hayat tüm sorumluluklarıyla sadece sizin üzerinize yıkılmış gibi gelebilir ancak Yay Yeniayı ile birlikte ilişkiler bazında bazı değişimlerin gerçekleştiği bir dönemdesiniz. Biliyorsunuz, bu ara sınavlarınız hep ikili ilişkilerden geldi. Eğitim, kariyer ve dış görünüşünüzle ilgili kararlar almak için de güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Yengeç

Hafta başı duygusal açıdan biraz çetrefilli geçebilir ama hafta ortasından sonra rahatlayacaksınız. Sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz. Yalnızca rahatlamaya bakın. Ancak bu rahatlıkla da ayağınıza gelen fırsatları kaçırmamaya özen gösterin. Hafta ortasında maddi konularda daha dikkatli olmaya çalışın. Sağlığınıza da özellikle daha fazla dikkat edin sevgili Yengeç’ler ve yükselen Yengeç’ler.

Hafta başında parayla ilgili konular canınızı sıksa da hafta ortasından itibaren üzerinize bir hafiflik gelebilir, daha akışta ve spiritüel olarak daha bağlantıda hissedebilirsiniz. Ayrıca, kendinizi gözetmek ve kendinize daha çok bakım vermek için değişimin gerekli olduğunu kendiniz de biliyorsunuz. Bu cesur hamle için de en doğru zaman bu zaman olabilir. Hafta sonu kalabalıklara karışmak isteyebilirsiniz. Bu hafta sizden, fiziksel, duygusal ve psikolojik anlamda dengede kalmanızı isteyecek.

Aslan

Aşk hayatınız, sanatsal konular, eğitimle ilgili gelişmelerin ön plana çıkacağı bir haftadasınız sevgili Aslan’lar ve yükselen Aslan’lar. Bekarsanız, kullandığınız uygulamalardaki profilinizi gözden geçirebilirsiniz, bir ilişki içerisindeyseniz partnerinizle doğrudan ve kalpten iletişim kurmaya veya çocuğunuz varsa onunla iletişim kurarken sakin kalmaya özen gösterebilirsiniz.

Tartışmalara girmemenizde yarar var. Ailevi alanlar, özellikle anne tarafıyla alakalı bazı konuşmalar yapılabilir. Evet! Uzun zamandır başkalarının isteklerine uymaktan o kadar sıkılmıştınız ki kendi otantik sesinizi duyamaz olmuştunuz ancak hafta sonuna doğru sizi parlatan şeyleri sahneleme sırası sizde! Sanki ağır bir yük üzerinizden kalkmış gibi hissedeceksiniz. Aslında, kalbiniz her şeyi zihninizden önce biliyor ve size “ben demiştim” diyor. Ona kulak verin. Hafta sonunuz hareketli geçecek!

Başak

Hafta başında Mars retrosu sizi biraz sıkıştırabilir! Saçlarınız sinirden elektriklenebilir, işler güçler karışabilir. Özellikle iş hayatınızda sakin kalmaya çalışmanızda yarar var. Bu tarz durumlarda nefes almayı unutmayın, gerekirse balkona, bahçeye çıkıp olabildiğince bağırın, rahatlayın. Yay Yeniayı’nın etkisiyle ev, aile, yuva konuları gündeme gelebilir. Ayrıca, Neptün’ün yedinci evinizdeki retro hareketiyle, ikili ilişkilerdeki illüzyonlarınızla yüzleştiğiniz bir dönemden de geçiyordunuz sevgili yükselen Başak’lar.

4 Aralık’tan sonra elle tutulur gerçeklerle baş başa kalmaya hazır olun. Hafta ortasından itibaren işle alakalı konularda planlı ve programlı olmaya özen gösterin. Kendinizi fazladan yormamaya çalışın. Hafta sonuna doğru kendiniz için biraz para harcayabilirsiniz. Bu tarz yeniliklerden yalnızca tatmin olmaya bakın. Sevdiğiniz kişiyle hoş planlar yapabilirsiniz.

Terazi

Bu hafta özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde her şeyin çok hızlı geliştiğini görebilirsiniz. Etrafınıza yaklaşımınızda daha az eleştirel olmaya dikkat edin. Çarşı biraz karışık. Hafta ortasında biraz içinize dönebilir ve öz bakımınız için kalabalıktan uzaklaşmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. En sevdiğiniz şeyi yaparak tek başınıza vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Kişisel bakımınıza zaman ayırabilirsiniz. Hatta bir süredir istediğiniz şeye yatırım yapmak için fırsat yaratabilirsiniz. Bu, para kazanma haftası olmasa da mali açıdan geleceği planlamak için kesinlikle iyi bir hafta sevgili Teraziler ve yükselen Teraziler. Beklenmeyeni bekleyin. Çok da kalabalık olmayan ortamlarda, az insanla sade ve verimli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Keyif almaya bakın!

Akrep

Haftalık burç yorumları listemize Akrep ile devam ediyoruz. Ailevi konularla ilgilenmeniz gereken, evinizin veya kendinize karşı olan sorumluluklarınızın gündemde olacağı bir haftaya giriş yapacaksınız sevgili Akrep’ler ve yükselen Akrep’ler. Hafta başında görüşme trafiğiniz yoğun. İkinci evinizde gerçekleşen Yay Yeniayı ile gelir kaynaklarınızı, para kazanma şeklinizi, bedeninizle olan bağlantınızı dönüştürebileceğiniz bir döneme girmiştiniz.

Gelir durumunuzun düzenli olduğundan emin olmak için yeni bir bütçe veya yatırım stratejisi kurmayı deneyebilirsiniz. Kafanıza eseni yapmamanız gereken bir haftadasınız. Hafta sonu da çalışmaya devam edeceksiniz. İş veya sağlıkla ilgili konuların gündemde olacağı bir hafta sonu olacağı için paralarınızı saçmamaya dikkat etmenizde yarar var. Ayrıca, dışarıdaki hayat deneyiminizde ustalaşmak için içsel olarak neye ihtiyacınız olduğunu da iyice düşünmenizin zamanı geldi. “Bedenimin değişim için neye ihtiyacı var?” veya “bu paralar nereye gidiyor?” soruları bu hafta yoldaşınız olsun.

Yay

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Yay’da. İyi ki doğdunuz sevgili Güneş Yay’lar! Bu hafta, tam olarak nasıl hissettiğinizi söylemek için güçlendirici bir hafta olacak! Bu, özel biriyle içtenlikle konuşurken tüm kartlarınızı masaya yatırmanız için harika bir dönem. Bu hafta parladığınız alanları güçlendirme ve böylece motivasyonunuzun artması söz konusu.

Kendinize inanmak ve güvenmek için gerçekten etkili bir dönemden geçiyorsunuz, bu yoğun etkiyi gözetmeye ve kendinizi ortaya koyma gücünüzü elinize almaya özen göstermenizde yarar var. Hafta ortasında kardeşler ve yakın çevrenizle alakalı gündemleriniz olabilir. Alma-verme dengesinde sınırlarınızı çizmeye özen gösterin.

Kendinizle veya çevrenizle ilgili her duyguyu hissetmek için kendinize alan açın sevgili Yay’lar ve yükselen Yay’lar. Çevrenizle yapacağınız konuşmalara ve bir anda içinizdeki Yay ateşiyle parlamamaya özen gösterin. Konuşmalara dikkat! Ortaklıklarınızda ve işyerinde diplomatik bir iletişimi tercih etseniz iyi edersiniz. “Beni kimse anlamıyor!” diyerek isyan etmektense biraz nefes almaya ne dersiniz?

Oğlak

Maddi açıdan sorumluluk almanız, paraları savurmamanız gereken bir haftaya girdiniz sevgili Oğlak’lar ve yükselen Oğlak’lar. Bireysel işlerinizi hafta başına denk getirebilirsiniz. Kariyer alanında beklenmedik fırsatlar ayağınıza gelebilir. Hafta ortasına doğru maddi konular ön plana çıkacak.

İş ortamlarınızda ufacık bir mevzudan tartışma çıkabilir, arkanızdan konuşanlar da olabilir, aman dikkat! Hiçbir zaman kendinizi alaşağı edecek biri olmadınız, acı da olsa hep zirveye çıktınız ancak entrikalara yenik düşmektense sessiz kalsanız iyi edersiniz. Bu hafta size gerçekten ne kadar güçlü olduğunuzu ve hayatınızı daha büyük deneyimlere nasıl yönlendirebileceğinizi gösteriyor. Hafta sonu ise yuvanızda, ailenizle vakit geçirmek size iyi gelebilir.

Kova

Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinize bu hafta özellikle dikkat edin sevgili Kova’lar ve yükselen Kova’lar. Sosyal çevrenize karşı gergin ve isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz. Hafta ortasına doğru kendinizi dışa karşı mümkün olduğunca iyi ifade etmeye çalışın. Kendi içinize kapanıp “küstüm, oynamıyorum”culuk yapmamaya özen gösterin.

Finansal açıdan beklemediğiniz dönüşümler gelebilir. Yurt dışı ile ilgili konularda veya içinde olduğunuz bir dava varsa onunla ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hak ettiğinizi alma noktasında özel etkileşimler mevcut. İletişiminiz hafta sonuna doğru hızlanabilir. Kendinizi, görünürde size mantıksız gelen ancak sizi içten içe son derece yaralayabilecek bazı diyalogların içinde bulabilirsiniz. Başkalarının enerjilerinden etkilenebilirsiniz. Hafta sonunu çok yakınlarınızla ve güvendiğiniz insanlarla geçirmek size iyi gelecek.

Balık

Hayatın akışına dahil olmak sizi bu ara biraz zorlayabilir. Hafta ortasına doğru kendinize zaman ayırmayı düşünebilirsiniz. Ortamlarda inançlarınızdan, düşüncelerinizden ötürü çok çabuk tepki görebilirsiniz ancak bu hafta ne dilerseniz o olacak gibi görünüyor sevgili Balık’lar ve yükselen Balık’lar. Evrenle olan bağınızın gücünü hissedebileceğiniz bir haftadasınız.

Aile içindeki iletişimlerinizde kendinizi tamamlanmamış, görülmemiş veya sıkışmış hissetseniz de artık neye ulaşmak istediğinizi ve zirveye ulaşmak için yapılması gereken değişiklikleri net olarak biliyorsunuz. Beklemediğiniz yerlerden ve kişilerden maddi veya manevi destekler görebilirsiniz. Gökyüzü bu hafta size çalışıyor. Hafta sonu ikili ilişkileriniz açısından bazı mayhoş durumlar yaşanabilir.

Siz yine elinizi kalbinize koyup hislerinize güvenmeye devam edin. Haftalık burç yorumları listemizin sonuna geldik. Önümüzdeki hafta tekrar görüşmek üzere!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r