DOLAR 18,8103 -0.01%
EURO 20,4965 0.38%
ALTIN 1.162,72-0,22
BITCOIN 425403-1,20%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

Gezegenler Burç Değiştiriyor! 5-12 Aralık Haftalık Burç Yorumları
  • YKN Haber
  • Astroloji
  • Gezegenler Burç Değiştiriyor! 5-12 Aralık Haftalık Burç Yorumları

Gezegenler Burç Değiştiriyor! 5-12 Aralık Haftalık Burç Yorumları

ABONE OL
Ocak 7, 2023 19:19
Gezegenler Burç Değiştiriyor! 5-12 Aralık Haftalık Burç Yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Haftalık burç yorumlarında geldik Aralık ayının ikinci haftasına! Gökyüzünde şölen bitmiyor. Neptün düz hareketine devam ediyor. 7 Aralık’ta, sabaha karşı Merkür Oğlak burcuna geçiyor. 8 Aralık’ta ise o beklenen İkizler Dolunayı kapının kilidini adeta kırarak içeri giriyor! 9 Aralık’ta ise Venüs Oğlak burcuna geçiyor. Bu hafta işler biraz ciddileşiyor! Gezegenler ayaklarımız yere bassın istiyor. Elimizdeki parayı gerekli yerlere harcamamız gerekiyor. Bir yandan yeni iş fırsatları da doğuyor! O zaman bakalım yükselen burçlarımıza göre bizi bu hafta neler bekliyor? Haftalık burç yorumları geliyor!

Koç

Bu hafta Neptün düz seyrine başladığında sizden sezgilerinizi kullanmanızı isteyecek. 8 Aralık’tan itibaren ise işle ilgili sorumluluklarınız artacak. Bu hafta tepkisel davranmamaya dikkat etseniz iyi edersiniz. Maddi konularda kendinizi güvende hissetmek isteyebilirsiniz. Havada biraz hayalperestlik kokusu da var tabii.

Merkür Oğlak’a geçtiğinde iç sesiniz sizi ciddiyete davet edecek. Kariyerinizle alakalı yeni haberler alabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. İkizler Dolunayı ile yakın çevrenizle hararetli tartışmalara girmeye eğilimlisiniz. Abartılı eylemlerde bulunmamaya özen gösterin. Ilımlı olun. Daha reaktif tepkiler verebilirsiniz.

Venüs Oğlak’a geçtiğinde etkiyi kariyer evinizde alacaksınız. O günden sonra kariyerinizle alakalı güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İnsanları etkilemek isteyebilirsiniz. Bu hafta bu şansınızı iyi değerlendiremeye bakın!

Boğa

Bu hafta Neptün düz seyrine başladığında topluluklardan ilham almaya başlayacaksınız. Yaratıcılık ve ekip çalışmalarıyla dolu bir haftaya başlayabilirsiniz. Bu hafta bol bol para saçmaya meyilllisiniz sevgili yükselen Boğa’lar ve Boğa’lar. Eğlenceye, alacağınız eğitimlere ve yolculuklara para harcayabilirsiniz. Yerinizde duramayabilirsiniz. Merkür Oğlak burcuna geçtiğinde ise yurt dışı bağlantılı işlerinizi, seyahatlerinizi ve ticari faaliyetlerinizi arttırabilirsiniz. Bu alanlarda daha ciddi ve mantıklı davranabilirsiniz.

İkizler Dolunayı’nda maddi durumunuzu toparlayabilirsiniz, para kazanabilirsiniz. Agresif olmamaya da dikkat edin. 9 Aralık’ta Venüs Oğlak’a geçtiğinde daha sağlam ve kalıcı ilişkiler kurmak ve farklı kültürlerdeki insanlarla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde atak olan taraf siz olabilirsiniz. Teklif etmekten çekinmeyeceğiniz cesaret dolu bir zaman diliminde gireceksiniz. Hafta sonu ise yakın arkadaşlarınızla keyifli planlar yapabilirsiniz.

İkizler

Haftalık burç yorumları listemizin bu hafta en gözde üyesi sevgili İkizler. Zodyağın en olaylı burcu bu hafta sizsiniz sevgili yükselen İkizler ve İkizler. Olaylar sanki hep sizin başınıza geliyormuşçasına biraz isyan etmek isteyebilirsiniz. İsteksizlik içerisinde olabilirsiniz. İşlerin sonucuyla uğraşmaktan yorulabilirsiniz.

Bu hafta ikili ilişkilerinizde tutabileceğiniz sözler vermelisiniz. Bu dolunay sizden öfkenize sahip çıkmanızı istiyor. Kendinizi savunmaktan korkmayın. Yüzeyin altında fokurdayan hayal kırıklıklarınızı paylaşmaktan çekinmeyin. Atıverin ortaya gitsin! Kendinizi savunmayı hak ediyorsunuz.

Dolunay sonrası rahatlayabilirsiniz. Merkür Oğlak burcuna geçtiğinde başkalarıyla sözleşmeler yapabilirsiniz. Partnerinizle ortak bir gider hakkında konuşabilirsiniz. Hırslı olmamaya dikkat edin. Bu hafta sinir sisteminizi regüle etmeye çalışabilirsiniz. Hastalıklara da ekstra dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

Venüs Oğlak geçişinde ise size destek olacak güçlü insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Daha ciddi ve mantıklı bir yerden hareket edebilirsiniz bu hafta sonuna girerken. Para ile ilgili konularda sırtınızı sağlam tutmaya özen göstereceksiniz. İşi şansa bırakmayın ve abartmayın!

Yengeç

Arkadaşlarla olan konuşmalar, sosyal çevrenizden alacağınız haberler bu hafta gündeminizde olacak sevgili yükselen Yengeç’ler ve Yengeç’ler. Merkür Oğlak burcuna geçtiğinde zihinsel enerjinizi işinize, iş ortaklıklarınıza odaklayabilirsiniz. Sözleşmeler imzalayabilirsiniz. İşbirlikleri yapabilirsiniz.

Bir ilişkiniz varsa, partneriniz bir değişim sürecinde olabilir ve sizden destek bekleyebilir. Ona daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Hayatınızda özel biri yoksa bu dönem o kişinin eksikliğini daha fazla hissedebilirsiniz, bu dönem sizin için ilişkiler anlamında aktif olmak isteyeceğiniz bir dönem olacak.

Gelelim bu haftaki İkizler Dolunay’ına. Bu dolunay bazı gizli saklı kalmış hayal kırıklıklarınızı gün yüzüne çıkarabilir. Hiç fark etmediğiniz bir şey hakkında bir anda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Çok sinirleneceğiniz bir şey yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza ve dinlenmeye öncelik verin. Venüs Oğlak burcuna geçtiğinde ise ilişkileriniz için olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Her türlü ikili ilişkinizde uyumlu ve dengeli olacaksınız. Bir fırsatla ilgili heyecan verici haberler de alabilirsiniz.

Aslan

Bu hafta siz sadece eğlenmek isteyeceksiniz sevgili yükselen Aslan’lar ve Aslan’lar. Bu bazı sorumluluklarınızdan kaçınmanıza sebep olabilir. Neptün’ün etkisine kendinizi kaptırmak çok kolaydır, abartmamaya gayret edin. Çok yaratıcı ve romantik bir enerji içerisindesiniz!

Merkür Oğlak burcuna geçtiğinde her şeyi yeniden organize edeceksiniz. Odağınız alışkanlıklarınıza, sağlığınıza ve rutininize kayabilir. İkizler Dolunay’ı sosyal çevrelerinize biraz drama katabilir. Kelimeler canınızı her zamankinden daha çok acıtabilir ve belki de birinin gerçek niyetini anlayabilirsiniz.

Arkadaşlık ilişkilerinizde sınır koyabilmeniz gerekebilir. Çözülmemiş bazı sorunları çözmeniz gerekebilir. Venüs Oğlak burcuna girdiğinde ise enerjinizi nasıl değerlendireceğinizi düşünebilirsiniz. Verimli olmak ve hafta sonu biraz dinlenmek isteyebilirsiniz.

Başak

Haftalık burç yorumları listemizin ortasına geldik. Bu hafta başında tüm ilişkilerinizde sevgiyle ilerlemeye bakın sevgili yükselen Başak’lar ve Başak’lar. İhtiyaçlarınızdan da taviz vermeyin. Uzak yerlerden bazı haberler alabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili alanlar bu hafta önemli. Evinize ve yuvanıza vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Merkür Oğlak burcuna geçtiğinde neşenizle yeniden bağlantı kurmaya hazır olacaksınız. Havada iyimser bir koku var ve siz kendinizi ilham almış hissedeceksiniz. Yaratıcı projelere ve hedeflerinize ulaşmak için zihninizi kullanın. Eğlenceye öncelik verin ve risk alın!

Çocuğunuz varsa onunla iletişiminiz hızlanabilir. Sanatsallık içeren yaratıcı işlerinizde daha temkinli olmaya özen gösterin. Ayaklar yere bassın derim. İkizler Dolunay’ı haritanızın kariyer alanına ışık tutuyor. İş yerinde herhangi bir hayal kırıklığı yaşıyorsanız bu dönem birtakım konuşmalar yapabilir, hızlı olaylar yaşayabilirsiniz. Kelimelerinizi dikkatli seçin. Sakladığınız bir sıkıntı gün yüzüne çıkabilir. Venüs Oğlak’a geçtiğinde ise aşka ve enerjiye daha fazla önem vereceksiniz. Flörtözsünüz!

Terazi

Bu hafta planlarınız size ayak uydurmuyor sevgili yükselen Terazi’ler ve Terazi’ler. Biraz esnek olmak için elinizden geleni yapın. Merkür Oğlak burcuna geçerken odak noktanız aileniz ve yuvanız olacak. Normalden biraz daha nostaljik hissedebilirsiniz.

Taşınmayı, evinizi yeniden düzenlemeyi isteyebilirsiniz. Aile üyeleriyle daha çok sohbet etmeyi düşünebilirsiniz. İkizler burcundaki Dolunay genişleme isteğinizi zirveye taşıyabilir. Kendinizi ve bakış açınızı savunmak isteyebilirsiniz.

Harekete geçmeniz için size ilham verecek haberler alabilirsiniz. Venüs Oğlak burcuna geçtiğinde ise tüm aile ilişkileriniz için oldukça olumlu bir sürece giriyorsunuz. Evinizde ve yaşamınızda daha çok kolaylık ve ahenk var. Kariyerinizden de hoş haberler alabilirsiniz!

Akrep

Hayalleriniz için harekete geçmek, tezahür sürecinin bir parçasıdır sevgili yükselen Akrep’ler ve Akrep’ler. Yalnızca aşırıya kaçmamaya dikkat edin. Bu hafta başında hayallerinizde kaybolabilirsiniz.

Merkür, 9 Aralık’ta Oğlak burcuna geçtiğinde kafanızı toparlayacaksınız. Merak etmeyin. Daha sosyal ortamlarda olabilirsiniz. Kardeşlerinizle ciddiyetle konuşabilirsiniz. Merak ettiğiniz herhangi bir hobiye başlayabilirsiniz. Ara verdiğiniz bir eğitime devam edebilirsiniz.

İkizler burcundaki Dolunay, psikolojinizde kişisel bir atılımın işareti olabilir. Sakladığınız yönlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Kendinizi bağışlamak ve kendinize şefkat göstermek için harika bir zaman dilimi olabilir.

Geçmişteki yüklerinizin bir kısmını bırakmaya niyetli ve yeniden doğmaya hazır olabilirsiniz. Bir ortağınız ile maddi anlaşmazlıkları çözebilirsiniz. Bir borcu kapatmak için planlar yapabilirsiniz. Venüs Oğlak burcuna geçtiğinde ise duygularınızı ifade ederken kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde biraz entelektüel paylaşımlarda bulunmak isteyebilirsiniz.

Yay

Bu hafta kendinizi her zamankinden daha duygusal hissedebilirsiniz. Pembe gözlükleri takmamanız gereken bir durumu romantikleştirebilirsiniz sevgili yükselen Yay’lar ve Yay’lar.

Merkür oğlak burcuna geçtiğinde maddi güvenliğinizi daha fazla düşünebilirsiniz. Bu, bütçe planınızı yeniden yapmak için verimli bir zaman. İşinizle ilgili bazı haberler alabilirsiniz.

İkizler burcundaki Dolunay, ilişkilerinizde bir dönüm noktasına parmak basacak. Değer verdiğiniz biriyle sorunlarınızı konuşabilirsiniz. İlişkiye sağlıklı sınırlar çizmek isteyebilirsiniz.

Bu hafta ailenizle önemli bir olayı kutlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Venüs Oğlak burcuna girdiğinde ise finansla alakalı olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu enerjiyi kendinizi şımartmak için kullanın. Bunu hak ediyorsunuz!

Oğlak

Bu hafta arzularınız ve fantezileriniz ön plana çıkacak sevgili yükselen Oğlak’lar ve Oğlak’lar. Hislerini sizinle paylaşan biriyle karşılaşabilirsiniz. Güzel mesajlar alabilirsiniz. Neptün’ün illüzyonlarına da dikkat etmenizde yarar var. Duygulara dair hiçbir şeyi kişisel algılamamaya gayret edin.

Merkür Oğlak burcuna geçince, bireysel hedeflerinize dair bazı haberler alabilirsiniz. Önümüzdeki yıl için hedeflerinize yeniden odaklanacağınız bir zaman dilimine girebilirsiniz. Kendinize öncelik verme vakti geldi!

Dolunayda iş arkadaşlarınızla bir anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Bu anlaşmazlığı çözmek için inisiyatif alacaksınız. İnsanlar dolunay yaklaştıkça daha reaktif olurlar. Siz, mümkün olduğunca topraklanın. Bağımlılıklarınızdan özgürleşmek için de ideal bir zaman dilimindesiniz. Venüs de Oğlak’a geçtiğinde daha çekici görüneceksiniz ve etki alanınız genişleyecek. Keyfini çıkarın!

Kova

Bu hafta başında, kendinize hediyeler almayı, kendinizi ödüllendirmeyi isteyebilirsiniz sevgili yükselen Kova’lar ve Kova’lar. Topluluğunuzdan ilham alabilirsiniz. Bırakın yaratıcılığınız aksın!

Merkür, 6 Aralık’ta Oğlak burcuna girdiğinde sezgilerinizi dinlemeye daha çok vakit ayıracaksınız. Hayal etmekten çekinmeyin. Düşünmeye ihtiyacınız olabilir. Aileyle ilgili gündemler yaşayabilirsiniz.

Dolunay sonrası yaratıcı gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi durumunuzu düzeltecek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Venüs Oğlak burcuna geçtiğinde ise konu aşk olduğunda kendinizi biraz daha özel hissedebilirsiniz. Geçmişe özlem duyabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Meditasyon yapmaya biraz vakit ayırsanız iyi olur. Ruhunuza iyi bakın! Vücudunuzun dinlenmeye ihtiyacı varsa onu dinleyin!

Balık

4 Aralık sonrası geleceği ve uzun vadeli hedeflerinizden bazılarını romantikleştirebilirsiniz sevgili yükselen Balık’lar ve Balık’lar. Sadece vizyonlayın! Merkür Oğlak burcuna geçtiğinde siz daha çok arkadaşlıklarınız ve grup dinamiklerinizin yanı sıra gelecekle ilgili umutlarınız ve hayallerinizle ilgili de bazı düşüncelerle iç içe olabilirsiniz.

Aklınızda bir hedef varsa, onu nasıl hayata geçirebileceğinizin çerçevesini oluşturmaya başlayabilirsiniz. Dolunayda yuvanızla alakalı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Annenizle tartışabilirsiniz. Tartışmalara açık günler geçirebilirsiniz. Uzun süredir konuşmadığınız konuları tartışabilirsiniz. 9 Aralık civarı rahatlayabilirsiniz.

Şanslı günlerden geçeceksiniz ve çekim alanınız genişleyecek. Venüs Oğlak burcuna geçtiğinde ise inandığınız bir amaca katkı sağlamaya vakit ayırabilirsiniz. Ait hissettiğiniz topluluğunuz tarafından desteklendiğinizi hissediyorsunuz. Haftalık burç yorumları listemizin sonuna geldik, haftaya görüşmek üzere!

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r