DOLAR 18,8103 -0.01%
EURO 20,4965 0.38%
ALTIN 1.162,72-0,22
BITCOIN 425403-1,20%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

İşler Ciddiye Biniyor! 12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumları

İşler Ciddiye Biniyor! 12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumları

ABONE OL
Ocak 17, 2023 19:19
İşler Ciddiye Biniyor! 12-18 Aralık Haftalık Burç Yorumları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bu haftaya, Ay Aslan enerjisiyle başlıyoruz sevgili gökyüzü takipçileri. Aralık ayının ortasına ateş enerjisiyle fokur fokur bir giriş yapıyoruz. Ancak bir yandan da etkilerini bu hafta daha belirgin olarak görmeye başlayacağız. Her dolunayda olduğu gibi bu dolunayda da önümüzdeki 15 gün bizim için gerçekten çok önemli etkiler taşıyor. Bir yandan da Oğlak enerjisinin, yani toprak enerjisinin de etkisine daha fazla girdiğimiz zamanlardan geçeceğiz. Daha çok çalışmak, daha mantıklı ve ciddi düşünmeye ihtiyaç duymak gibi temalar hakim olacak. Gökyüzünde toprak enerjisi ile daha somut hareketler bekleyeceğiz, kendimiz de oldukça somut şeyler elde etmek için uğraşacağız. Ettiğimiz niyetler bizim için en doğru zamanda ve en hayırlı şekilde yerini bulsun. Tüm bunlarla birlikte, oyun, neşe, aşk, coşku ve yaratımın ruhu da hep bizimle olsun! Bakalım haftalık burç yorumları yazımız bize bu hafta neler söyleyecek?

Koç

Haftalık burç yorumları yazımıza öncü burcumuzla başlayalım! Haftaya enerjik bir giriş yapıyorsunuz sevgili yükselen Koç’lar ve Koç’lar. Hayat enerjiniz yüksek bir biçimde ve her şeyin kolaylıkla aktığı güzel bir pazartesi günü geçireceksiniz. Venüs ve Merkür geçen hafta Oğlak’a geçtiği ve siz de onuncu evinizden etki alacağınız için bu dönem, yüksek enerjinizi mesleki alanlarınıza rahatlıkla akıtabilirsiniz.

Hafta ortasında işleri güçleri biraz düzene koymak isteyebilirsiniz. Toprak enerjisi hakim olacağı için rutinlerinizi yeniden gözden geçirip daha planlı çalışmak isteyeceksiniz. Hafta sonuna doğru da arkadaşlarınızla, iş ortaklarınızla veya partnerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

İlişkilerinizde denge arayışı içerisinde olacaksınız. Dolunay geçtiğimiz hafta yakın çevrenizle ilgili bazı durumları açığa çıkardı. Bu nedenle içinde bulunduğunuz enerjiyi bu hafta dengeli kullanmaya özen gösterin. Mars hala üçüncü evinizde ve retroda. Yakın çevrenizle ilgili durumlarda sükunetinizi korumaya gayret edin. Bu ara karşınıza bazı güzel iş fırsatları da çıkabilir. Karar vermeden önce, büyük hareketlerde bulunma dürtünüzü içsel dengenizle destekleyin.

Boğa

Haftaya oyuncu, tatlı bir enerjiyle başlıyorsunuz sevgili yükselen Boğa’lar ve Boğa’lar. Hafta genelinde keyifli ve esneksiniz. Venüs ve Merkür geçen hafta Oğlak’a geçtiği ve siz de dokuzuncu evinizden etki aldığınız için bu dönem enerjinizi yurt dışıyla ilgili meselelere, seyahatlere veya eğitimlere ayırmak isteyebilirsiniz.

Hafta ortasında enerjinizi yeni yaratımlarınızı düzene koymak için harcayabilirsiniz. Detaylara hakim olmak isteyeceksiniz. Toprak enerjisi beşinci evinize etki edecek, kim bilir belki de uzun zamandır elinize almadığınız o seramik hamurunu bu hafta ortasında elinize alıp bir şeyler yaratmaya başlayabilirsiniz.

Çocuklarınız varsa onlarla vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru Ay’ın Terazi enerjisiyle günlük rutinlerinize ilgili bir uyum ve denge ihtiyacı hissedebilirsiniz. Krizli durumlar varsa yumuşaklıkla yaklaşmaya meyilli olacaksınız.

Dolunay geçtiğimiz hafta sizin bedensel hazlarınız ve aynı zamanda para ile ilgili evinizde gerçekleşti. Artık bu haftadan sonra 15 gün içinde ektiğiniz tohumların meyvelerini alacaksınız. Yatırıma dönüştüreceğiniz fikirlerinizi harekete geçirme zamanınız geldi! Meyvesi bol bir hafta olsun.

İkizler

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra, zor günleri yavaş yavaş geride bırakmaya başlayan sevgili İkizler’e geldi! Haftaya hayat ritminiz hızlanarak başlıyorsunuz sevgili yükselen İkizler ve İkizler burçları. 

Yakın çevrenizle durumları düzeltmeye başlayabilirsiniz. Hafta genelinde işleri düzene koyma dürtünüz daha çok devrede. Venüs ve Merkür geçen hafta Oğlak’a geçti ve siz de yedinci evinizden etkiyi aldığınız. Artık ikili ilişkilerinizle ilgili durumları dengeleyebilirsiniz. 

Ortaklıklarınızla veya ikili ilişkilerinizle ilgili daha ciddi düşünmeye başlayabilirsiniz. Hafta ortasında, enerjinizi ortaklaşa yaptığınız bir plana veya bir işe harcayabilirsiniz. Geçen haftaya nazaran daha sakin ve anlayışlısınız. Hafta sonuna doğru kalbiniz ve zihniniz arasındaki uyumu yakalamaya ihtiyaç duyacaksınız.

Dolunay geçtiğimiz hafta sizin ‘ben’ dediğiniz alanınızda gerçekleştiği için artık kendi isteklerinizi dile getirmek ve onları uygulamak isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda da bazı hassasiyetlerinizi gözeterek bu haftayı kapatmaya niyet etseniz iyi edersiniz. Çetrefilli yollardan geçtiniz. Tünelin sonundaki ışığın gözlerinizi keyifle kamaştırmasını dilerim.

Yengeç

Haftaya duygusal açıdan odak noktanıza kendinizi koyarak başlayabilirsiniz sevgili yükselen Yengeç’ler ve Yengeç’ler. Venüs ve Merkür de geçen hafta Oğlak’a geçtiği ve siz de etkiyi yedinci evinizden almaya başladığınız için bu dönem her türlü ilişki ve ortaklık adına ciddi günlerden geçeceksiniz.

Daha mantıklı düşünmek isteyebilirsiniz. Partneriniz size alan açabilir. Flört ediyorsanız işler ciddiye binebilir. Hafta ortasına doğru bereketli ve dinamik bir enerjiyle hareket edeceksiniz.

Kendiniz için alışveriş yapmak isteyebilirsiniz. İkinci evinizdeki Ay Aslan enerjisiyle kendinizi daha değerli hissetmek isteyebilirsiniz. İlgi bekleyebilirsiniz, kendinize ilgi verebilirsiniz. Hafta sonunda ise evinizde, yuvanızda daha dengede ve uyum içerisinde olmak isteyebilirsiniz.

Annenizle vakit geçirebilirsiniz, hoş sohbetler edebilirsiniz. Geçen hafta dolunay on ikinci evinizde gerçekleştiği için, siz bu haftadan itibaren evrenin de desteğiyle aldığınız kararlarla biraz daha demlenmek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili yakın zamanda bazı durumlar söz konusu olduysa, bu hafta sonu kendinize güzel bir şifa alanı açın ve akışa güvenmeye devam edin.

Aslan

Haftaya daha sakin ve ciddi etkilerle başlıyorsunuz sevgili yükselen Aslan’lar ve Aslan’lar. Venüs ve Merkür geçen hafta Oğlak’a geçti ve siz altıncı evinizden etki aldınız. Bu dönem işlerinizi stratejik bir plan çerçevesinde halletmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda bu geçişle birlikte, sağlıkla alakalı konularda da işleri ciddiye almanızda yarar var.

Spor rutininiz varsa daha fazla çalışmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında toprak enerjisiyle beraber kendinizle ilgili vereceğiniz kararlarda daha detaylı ve risksiz hareket etmek isteyebilirsiniz. 

Uzun vadeli planlar yapmak isteyebilirsiniz. Bir yol haritasına ihtiyaç duyacaksınız. Hafta sonuna doğru ise finansal açıdan daha dengede ve uyum içerisinde olmak isteyeceksiniz. Belki daha önce aklınıza gelmeyen bir fikir bir anda önünüze düşecek. 

Dolunay on birinci evinizde gerçekleştiği için bu hafta sosyal çevrenizle alakalı daha hassas bir yerde olabilirsiniz. Belki bu süreçte bitmiş arkadaşlıklarınızın da getirdiği yas duygusuyla, duygusal sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi gözlemlemeye, sakin ve dingin etkilerle bu haftayı tamamlamaya niyet edin.

Başak

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra Başak burcuna geldi! Haftaya sakin ve topraklanmış bir enerjiyle başlıyorsunuz sevgili yükselen Başak’lar ve Başak’lar. Çalışmayı ve üretmeyi istediğiniz günlerden geçiyorsunuz.

Venüs ve Merkür’ün Oğlak burcuna geçişiyle etkiyi beşinci evinizden alacaksınız. Yani bu hafta üretmeyi, yaratmayı ve bir şeyler ortaya koymayı isteyebilirsiniz. Bu konularda gökyüzü sizi destekleyecek. Yeteneklerinizi parlatabilirsiniz. Aşka dair de ufak ufak ve hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin ve anlamlı kararlar almak isteyeceksiniz. 

Hafta ortasında ise gökyüzünde toprak etkisinden ötürü olumlu enerjiler alacaksınız. Hedefleriniz için adım atarken fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hafta sonu zihninizde bazı ışıklar yanabilir. Bir anda hoş fikirler zihninize düşebilir.

Bir yandan da parasal konularda veya kendinize verdiğiniz değer ile alakalı konularda bir denge arayışı içinde olabilirsiniz. Dolunay geçtiğimiz hafta onuncu evinizde gerçekleştiği için kariyerinizle ilgili aldığınız kararları da etkilemişti. Mars da orada olduğu için bu ara birtakım stresli ve inişli çıkışlı günlerden geçiyor olabilirsiniz. Bir buçuk ay daha sabır, sonrası umarız ‘çiçek’ 🙂

Terazi

Hafta başında dinamik hissedebilirsiniz sevgili yükselen Terazi’ler ve Terazi’ler. Güneş Yay’da olduğu için yakınlarınızla olan ilişkilerinizde de bu ara oldukça iyi hissediyorsunuz. Toplulukların içinde parlayarak ve kendinizi sahneye atarak bir haftaya başlayabilirsiniz. 

Venüs ve Merkür Oğlak’a geçtiği ve dördüncü evinize etki ettiği için evinize, yuvanıza bazı ciddi düzenlemeler getirmek isteyebilirsiniz. Annenizle olan ilişkinizde daha sakin ve mantıklı kararlar almak isteyebilirsiniz. 

Hafta ortasında finansal anlamda beklediğiniz destekleri almaya başlayacaksınız. Maddi olarak veya bedensel anlamda daha güvende hissetmek isteyeceksiniz. Daha hafif şeyler tüketebilirsiniz. Biraz meditasyonla bedeninizi ve ruhunuzu arındırmak size iyi gelecek.

Hafta sonunda, Mars’ın evinde Ay Terazi oturacağı için duygularınızla alakalı konularda ve kendinizi dışa vururken daha dengede ve uyum içinde kalmaya özen gösterebilirsiniz. Dolunay geçtiğimiz günlerde dokuzuncu evinizi etkilemişti. Bu nedenle önümüzdeki 15 gün seyahatler ve eğitimle alakalı konularda da hızlı gelişmeler yaşamaya başlayabilirsiniz. İş seyahatleri veya uzun döneme yayacağınız bir eğitim fırsatından sürpriz haberler alabilirsiniz.

Akrep

Haftalık burç yorumları yazımızda sıra derin deniz Akrep’e geldi! Haftaya, “ben genişlemek istiyoruuum!” diyerek başlayabilirsiniz sevgili yükselen Akrep’ler ve Akrep’ler. Bu ara iş hayatınızdaki değişimlerden ötürü finansal konularda tatminkar sonuçlar alabilirsiniz.

Venüs ve Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle beraber daha topraklanmış ve keyifli hissedebilirsiniz. Kendinizi daha iyi ifade ettiğiniz ve fikirlerinize alan açtığınız bir döneme giriyorsunuz. Yakınlarınızla olan iletişiminizde daha ciddiye alınacaksınız ve siz de insanları daha ciddiye alacaksınız. Kısa seyahatler yapabilirsiniz. Planlarınızı konuşabilirsiniz.

Hafta ortasına doğru parayla ilgili önemli kararlar almamaya özen gösterin. Hali hazırda, Dolunay ile masraflarınızın arttığı, miras meselelerinin veya büyük para meselelerinin de gündeme geldiği bir dönemden geçerken, büyük finansal kararlar almayın. Hafta sonu ise kendinizden şüphe etmek, bazı gel-gitler yaşamakla alakalı birtakım durumların içinden geçebilirsiniz. Burada da içsel dengenizi korumaya ve evrenle uyum içerisinde olmaya özen gösterin.

Yay

Haftaya aşk enerjisiyle başlayabilirsiniz sevgili yükselen Yay’lar ve Yay burçları. Hafta başında bulunduğunuz alanın dışına taşmak isteyebilirsiniz. Bakış açınızı genişletmek size iyi gelir. Venüs ve Merkür’ün Oğlak burcuna geçmesiyle, bedeninizle, kendinize verdiğiniz değerle ve paranızla alakalı bazı ciddi kararlar alabilirsiniz.

Yatırım yapmayı ve finansal dengenizi stabil bir hale getirmeyi isteyebilirsiniz. Maddi durumunuzla alakalı ciddi düşünüyorsunuz. Geçen haftaki dolunaydan aldığınız etkiyle beraber; ikili ilişkiler, dengeniz, kendinizle olan ilişkinizle alakalı durumlar bu hafta da gündeminizde olabilir.

Hafta ortasına doğru kararlarınızı alırken abartmamaya, illüzyonlara yenik düşmemeye gayret edin. Hafta sonu yeni kaynaklarla yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Ancak, bu hafta büyük riskler almamaya özen gösterin. Sakinliğinizi olabildiğince korumaya gayret edin.

Oğlak

Hafta başında çok güçlü ve enerjik hissedemeyebilirsiniz sevgili yükselen Oğlak’lar ve Oğlak’lar. Hafta ortasına doğru motivasyonunuz düşebilir, gizli kapaklı yaşanan şeyleri hissedebilirsiniz, kafanız biraz karışık olabilir. Bu dönem bağımlılıklarınızı da abartmamaya özen gösterin. Venüs ve Merkür burcunuza geçtiği için sözleriniz ve hareketlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Etkiyi birinci evinizden aldığınız için daha çok beğenildiğiniz, etrafınıza karşı daha hoş göründüğünüz bir dönemdesiniz sevgili Oğlak etkili dostlar!

Bu haftadan itibaren dış görünüşünüzle tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Hafta sonunda hızlı karar alıp uygulamaya koyabilirsiniz. Aile içinde kendinizi gördüğünüz yerle alakalı bazı hassas durumlar içerisinde olabilirsiniz. Kırılgan hissedeceksiniz. Varoluşsal bazı sancılar baş gösterebilir. Biliyoruz ki, bu duyguların hepsi gelecek ve geçecek, bunu unutmadan yola devam etmeye ve bu ayın keyfini çıkarmaya bakın.

Kova

Haftaya eğlenceyle, keyifle ve ikili ilişkilerdeki heyecanlarınızla başlayabilirsiniz sevgili yükselen Kova’lar ve Kova’lar. İlişkilerinizde rahatlıkla akabileceğiniz ve ortaklıklarınızla göz doldurabileceğiniz, ön plana çıkabileceğiniz bir iki gün geçirebilirsiniz. Güçlü insanlardan destekler görebilirsiniz. Bu destek eril bir enerjiyle size akabilir.

Venüs ve Merkür Oğlak’a geçtiği için etkiyi on ikinci evinizden alıyorsunuz. Bu dönemde fikirlerinizi ortaya koymak için biraz zamana ihtiyacınız olabilir. Anlaşmalarla ilgili bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Zihnin illüzyonlarına kapılmadan ilerlediğinize emin olun. Net kararlar vermeden önce biraz düşünüp taşınanız iyi edersiniz. Olayların ardında göremediğiniz bazı gerçekler de gün yüzüne çıkabilir.

Zihninizin şu sıra biraz durmaya ihtiyacı var. Hafta ortasında çevrenizden gelen teklifleri değerlendirirken daha temkinli olabilirsiniz. Büyük harcamalar yapmamaya özen gösterin. Hafta sonu ise aile büyüklerinden bir destek görebilirsiniz. Dolunayla beraber yaratım, üretim alanlarınızda veya çocuklarınızla ilgili konularda büyütücü etkiler almıştınız. Bununla beraber aşk hayatınızın da harekete geçtiği bir döneme giriş yaptınız. Şimdi, sıra arkadaşlıkları biraz geri plana atıp aşka vakit ayırmakta!

Balık

Haftaya kendinizi daha rahat ifade ederek başlayabilirsiniz sevgili yükselen Balık’lar ve Balık’lar. Venüs ve Merkür Oğlak’a geçtiği için etkiyi on birinci evinizden alacaksınız. Sosyal çevrenizde, kendi çemberinizde veya ekibinizin içerisinde sözlerinizin ciddiye alındığı, daha net ve sakin kararlar verebildiğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Hafta ortasından itibaren yakınlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. İlişkiniz varsa veya birlikte planlar yaptığınız insanlarlaysanız onlarla birlikte ortaklaşa güzel kararlar alabilirsiniz. Daha detaylı ancak net bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Hafta sonu finansal konularda yapacağınız konuşmalara dikkat etmenizde yarar var.

Hafta başına nazaran daha güçlü hissedemeyebiliriz ancak bunun gelip geçici olduğunu aklınızdan çıkarmasanız iyi edersiniz. Güçlüsünüz ve kendinize güvenmeyi seçebilirsiniz. 🙂

Haftalık burç yorumları yazımızın sonuna geldik, yeni bir haftada, parlak etkiler almayı umarak görüşmek dileğiyle… Sevgiyle kalalım.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r