DOLAR 18,5906 -0.02%
EURO 18,2231 0.16%
ALTIN 1.022,25-0,04
BITCOIN 371751-1,61%
İstanbul
18°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Toplanın Açıklıyoruz! Dünyanın Sonu Geldiğinde Hangi Burç Nasıl Davranacak?
  • YKN Haber
  • Astroloji
  • Toplanın Açıklıyoruz! Dünyanın Sonu Geldiğinde Hangi Burç Nasıl Davranacak?

Toplanın Açıklıyoruz! Dünyanın Sonu Geldiğinde Hangi Burç Nasıl Davranacak?

ABONE OL
Haziran 27, 2022 07:27
Toplanın Açıklıyoruz! Dünyanın Sonu Geldiğinde Hangi Burç Nasıl Davranacak?
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Gökyüzü kararır ve bir anda çığlıklar yükselir! 😱 Farz edelim ki yarın kıyamet kopuyor, nasıl bir yol izlerdiniz? Kaçar mıydınız? Yoksa kalıp savaşır mıydınız? Peki ya güvenli bir yere saklanmak? 🤔 Sonsuz seçeneğin bulunduğu bu senaryoda hiçbir cevap yanlış olarak değerlendirilmiyor. Böylesine kaotik bir anı, burçlar perspektifinde değerlendirdik. Eğer siz de kıyamet gününde hangi burcun nasıl davranacağını merak ediyorsanız doğru yerdesiniz! 😊 İşte burçların kıyamet gününde yapacakları şeyler…

1. Koç – Yeni dünyanın öncüsü olur

Hırslı kişiliğiyle tanıdığımız Koç, korkusuz bir lider rolünü üstlenerek cehennemin canavarlarına karşı koyabilecek ve yeni bir insan toplumu oluşturmaya çalışacak. Yönetici gezegeni Mars olan bu burç için ateş ve kükürt korkulacak şeyler değil, aksine fethedilecek şeyler! Herkesi bir araya getiren Koç, asla teslim olmayarak herkese örnek olacak. Bununla birlikte dürtüsel hareket eden bu burç, yeni halkını felakete sürükleyebilir. Eğer dürtülerini kontrol etmekte zorlanıyorsa liderliği daha rasyonel bir burca bırakmayı deneyebilir. Bu, kahraman olmayacağı anlamına gelmiyor! 😊

2. Boğa – Yeraltı sığınağına yerleşir

Kaos ve ani değişiklikler, düşünmek ve plan yapmak için zamana ihtiyaç duyan Boğa burçlarını olumsuz etkileyebilir. İyi haber şu ki Boğa, inatçılığı sayesinde güçlü bir rakiptir. Daima sonuna dek savaşır. Dolayısıyla kendine uygun bir sığınak bulduktan sonra sağduyulu bir şekilde hareket edecektir. Bir başka avantaj ise çalışmayı oldukça sevmesidir. Bağlılıkları ve adanmışlıkları sayesinde yeni dünyada hayatta kalabilir. Tabii sığınağından yararlanmak isteyen sahte dostlara da dikkat etmeli!

3. İkizler – Yeni şartlara hemen adapte olur

Hem yeni şartlara hızlı bir şekilde uyum sağlayan hem de saklanma noktalarını bulan İkizler, gizlilik ve gözlem konusunda çok başarılıdır. Doğuştan gelen merakı ve keskin iç görüsü, onu yeni dünyanın hakimi yapar. Ön saflarda savaşmasa dahi yeni bilgiler bulmak ve canavarların hassas noktalarını belirlemek konusunda oldukça başarılı olacaktır. İkizler, mümkün olan en hızlı şekilde öğrenir. Fikirlerini paylaşmaya ve fikir alışverişinde buluşmaya daima açıktır.

4. Yengeç – Arkadaşlarının ve ailesinin iyi olduğundan emin olur

Kaosun her geçen gün büyüdüğü bu ortamda Yengeçler, ailesinin ve arkadaşlarının güvenliğini ön plana koyacaklardır. Tutkulu ve düşünceli karakteriyle tanıdığımız bu burç, zorlukların üstesinden gelerek birleştirici bir görev üstlenecek! Düşmana karşı sempati beslemediği sürece sadık bir ekip arkadaşı olabilirler. Unutmamanız gereken şey şu ki bir yengeç daima duygularına göre hareket eder. Dolayısıyla yaralanmış kişilere, yaşlılara ve çocuklara bakmakta harikadır.

5. Aslan – Çevresine rehberlik eder

Liderlik özelliğiyle bilinen Aslan, hem cömert hem de sadık bir burçtur. İnsanları ortak bir amaç için birleştirmekte başarılıdır. Ek olarak harika stratejiler geliştirebilirler. Kıyamet ortamına neşe ve eğlence katacak bir burç arıyorsanız bu o! 😊 Cazibeleri ve karizmaları, güvenilir bir profil çizmelerini sağlar. Olumsuz özelliklerine gelecek olursak bir kere tedirgin olmuş bir Aslanı tekrar harekete geçirmek oldukça zordur. Ek olarak daima egolarını pohpohlamanız, onları övmeniz gerekebilir.

6. Başak – Sevdiklerinin yasını tutar

Pratik ve yöntemsel ilerleyen Başaklar, küçük ayrıntıları dahi gözden kaçırmazlar. Bu büyük felaketin ardından bile sevdiklerinin yasını tutmaya devam edecekler. Yas tutmak ve sevdiklerini anmak, tüm bu kaosun içerisinde güzelliği ve huzuru bulmalarına da yardımcı olacak. Başaklar, sürekli olarak organize olma eğiliminde oldukları için tüm ayrıntıları hesaba katarlar. Yönetici gezegenleri Merkür, yürekten konuşmalar yapmalarına ve iyiliği bulmalarına yardımcı olur.

7. Terazi – Adaleti sağlar

Çevrelerindeki düzeni ve adaleti sürdüren Teraziler, saldırganlıktan hoşlanmazlar. Kıyamet sonrası dünyada dengeyi bir nebze olsun sağlamaya çalışacaklardır. Nezaket ve saygının önemini hepimize hatırlatacaklar. Teraziler, kurnaz ve inatçı burçlardır. Bu durum idealistliklerinin aşırıya kaçmasına neden olabilir. Yine de en adaletli kararların alındığından ve işlerin en iyi şekilde yapıldığından emin olmak isteyeceklerdir.

8. Akrep – Ölümüne savaşır!

Konu baştan çıkarmak olduğunda Akrepler bu işin ustasıdır! Gerekli tüm araçları ve taktikleri kullanarak hayatta kalmaya çalışırlar. Bu burç, hayata tutkuyla yaklaşır. Bu nedenle becerikli, cesur ve inatçıdır. Bununla birlikte saldırganlığa eğilimleri vardır. Zaman zaman gereğinden fazla şüpheye düşebilirler. Bu iki özellik daha fazla kaosa ve yıkıma neden olabilir. Yine de canını dişine takacak ve son ana dek savaşacaktır. Yenilenme ve dönüşüm konusunda da ustadır.

9. Yay – Dünyayı gezer

Felsefeyi, özgürlüğü ve bilinmezliği seven bu burç, kıyamet sırasında dünyayı dolaşmanın bir yolunu arayacaktır. Kıyameti adeta bir fırsata çevirecek olan Yay, hayallerini gerçekleştirmekten geri durmayacaktır. Yönetici gezegeni Jüpiter olan bu burç, sınırsız bir çoşku ve merağa sahiptir. Yaşanan kaosa gülüp geçmenin bir yolunu bulacak, özgürlüğün tadını çıkaracaktır. Anlayacağınız maceracı ruhundan hiçbir şey kaybetmeyecek!

10. Oğlak – Bir iletişim ağı kurar

Korku temelli hareket eden bu burç, pratikliğiyle bilinir. Kıyametin ardından etrafta saklanan insanları bulmak ve onlarla bağlantı kurmak için bir yol geliştirecektir. Özenli karakteriyle tanıdığımız Oğlaklar, hayatta kaldıkları için suçluluk duyabilir. Ek olarak geçmiş anılar, üzülmesine ve dikkatinin dağılmasına neden olabilir. Tüm bu zorlukları güçlü bir iletişimle aşacağına şüphemiz yok!

11. Kova – Tek başına üstesinden gelmeye çalışır

Kova eğlenceye düşkün bir burç olmasına rağmen kıyamet ortamının yarattığı kaos ve duygusallık, sınırlarını zorlamasına neden olacaktır. Geride kalanları kurtarmadan önce bir süre derinlemesine düşünmek ister. Bunun için zamana ihtiyacı vardır. Yani tek başına yollara düşer! Hiçbirimiz bu yalnızlığın ne kadar süreceğini bilmesek de zamanın Kovalar için son derece önemli olduğunu söylemeliyiz. Hazır olduklarında ise kaosa göğüs germek için ortaya çıkacaklar.

12. Balık – Umut ışığının peşine düşer

Balıklar, hayatın akışına göre hareket ederler. Bilinen en eski burçlardan biri olan Balık, sezgisel yönleriyle tanınır. Bilge yönüyle dikkat çeken bu burç, karanlığın içerisindeki ışığı ilk gören olacaktır. Çevresindekilere şefkat ve özenle yaklaşan Balıklar, bu yeni dünyadaki ruhsal dengeyi de sağlayacaklardır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r