DOLAR 18,5039 -0.02%
EURO 18,1433 -0.12%
ALTIN 987,780,00
BITCOIN 358722-0,43%
İstanbul
25°

AÇIK

05:29

İMSAK'A KALAN SÜRE

Yoğun Duygulara ve Ani Değişimlere Hazır Olun: 19 Kasım Boğa Dolunayı ve Burçlara Etkileri
  • YKN Haber
  • Astroloji
  • Yoğun Duygulara ve Ani Değişimlere Hazır Olun: 19 Kasım Boğa Dolunayı ve Burçlara Etkileri

Yoğun Duygulara ve Ani Değişimlere Hazır Olun: 19 Kasım Boğa Dolunayı ve Burçlara Etkileri

ABONE OL
Ocak 29, 2022 16:22
Yoğun Duygulara ve Ani Değişimlere Hazır Olun: 19 Kasım Boğa Dolunayı ve Burçlara Etkileri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Umarız kozmik bir sarsıntıya hazırsınızdır. Çünkü 19 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay hepimizin sınırlarını zorlayacak. Boğa Dolunayı ya da “Beaver Moon” olarak bilinen bu güçlü dolunay zamanında ayrıca Parçalı Ay Tutulması da yaşanacak. Avrupa’nın batısı ve Afrika’nın Kuzey Batısı’nda Atlas okyanusu, Güney ve Orta Amerika’da tutulma devam ederken Ay batacak. Kuzey Amerika’nın ve Büyük Okyanus’un büyük çoğunluğunda tutulmanın tamamı izlenecek. Yeni Zelanda Avustralya ve Asya’nın doğusuna Ay tutulmuş doğacak. Ancak bu gökyüzü olayı ne yazık ki ülkemizden izlenemeyecek. Nitekim göremesek de etkilerini bir hayli hissedeceğiz merak etmeyin…

Dolunay boğa burcunda gerçekleşeceğinden bu burcun temsil ettiği konular gündemde olacak. Boğa, astrolojide temas, aşk, finans ve öz değer gibi konuları temsil eder. Yani bu dolunayda tutkuya ulaşmak, aşkı bulmak gündemdeyken; finans ve öz değer gibi konularda ise kendimizi sağlama almak söz konusu olabilir. Öte yandan bu dolunay Ay tutulmasını da beraberinden getireceğinden büyük olaylara, sonlara ve kaderin cilvelerine kendinizi hazırlayın. Bu dolunayla evrenin ipleri eline almasına ve rahatsız edici olsa bile bizleri değişime açmasına izin vermek zorundayız, bunun için iyi bir zaman. Kendimizi beklenmedik olaylar ve ani değişimler için hazırlamamız gerek. Bu durum bizi konfor alanlarımızdan dışarı atabilir. Tüm bu kaotik süreç boyunca ise ânda kalmanın yolunu bulmak önemli.

Tutulmaların büyük ve hızlı değişimler getirdiği zaten biliniyor. Ancak bu ay tutulması bizi bazı ek astrolojik dramalarla da uğraştırıyor. Güneş ve Ay, Jüpiter ile gergin bir T-kare görünümünde kilitlenecek, bu da tutulmanın etkilerinin duygusal yoğunluğunu artırabilir. Jüpiter büyüme getirir ancak aynı zamanda aşırılığa da yol açabilir. Bu nedenle duygularınızın kurbanı olmaktan kaçının. İşte 19 Kasım Boğa Dolunayı ve burçlara etkileri.

1. Koç

Biliyoruz ki bir süredir maddi konularla başınız belada. Bu nedenle de son zamanlarda aklınız yalnızca parada. Sevgili koçlar tutulma zamanında özellikle finansla ilgili konularda ani kararlar almaktan kaçının. Aceleci davranmayın, gelirinizde beklenmedik değişiklikler olabilir, dikkat edin. Tabii ki bu durum sizi endişelendirmesin, gelecekte finans açısından daha güvenilir kaynaklara sahip olabilirsiniz, büyük fırsatlar söz konusu olduğunda risk almaktan çekinmeyin.

2. Boğa

Sevgili boğalar bu dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor.  Bu değişim dolu ayın sizin üstünüzdeki etkisi çok fazla. Bu yüzden bir metamorfozun ortasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bu dolunay kendiniz hakkında yeni şeyler öğrenmenize; genel olarak ilişkilerde ve hayatta nasıl daha özgün görüneceğinizi bulmanıza yardımcı olabilir. Dönüşümü benimseyin.

3. İkizler

Değişim bazen sizin gibi uyum saplayabilen ve hızlı hareket eden bir burç için bile zor olabilir ikizler. Öte yandan dolunay sizin için biraz rahatlamak ve hayatın sorumluluklarına kısa bir mola vermek için iyi bir zamanı işaret ediyor. İşi ve sosyal sorumlulukları bir kenara bırakın ve meditasyon yaparak veya günlük tutarak bu tutulmanın manevi anlamını kucaklamaya çalışın.

4. Yengeç

11. evinizdeki gerçekleşecek olan bu tutulma, odak noktanızı arkadaşlıklara yöneltecek. Gireceğiniz ortamlarda çatışmalar artabilir ve öfke krizleriyle başa çıkmanız gerekebilir. Bu nedenle sakin kalmaya çalışın. Bununla birlikte, besleyici ve empatik ruhunuz, anlaşmazlıkları tatlıya bağlamanıza yardımcı olabilir.

5. Aslan

Uzun zamandır içide bulunduğunuz iş yoğunluğunu geride bırakıyorsunuz.  Mevcut projeler hızlı (hatta beklenmedik) bir sonuca varabilir ve kendinizi kolayca yepyeni bir yörüngede bulabilirsiniz. Ancak endişelenmeyin. Evrenin kariyerinizde seviye atlamak için size yardımcı olduğuna güvenin.

6. Başak

Gerçekten peşinden gitmek istediğiniz ama erteleyip durduğunuz şey nedir sevgili başaklar? Belki okula geri dönmek, yabancı bir ülkeye seyahat etmek veya bir iş kurmak gibi bir mesele olabilir. Bu mesele her ne ise, tutulma sizden iç sesinizi dinlemenizi ve maceraya evet demenizi istiyor. Ruhsal olarak genişlemeye ihtiyacınız var ve bu daha fazla bekleyemez.

7. Terazi

Bu tutulma hayatınızda bilinmeyenleri bulmak, kendi içinize dönmek ve bazı şeyleri daha açık görmek için bir fırsat olabilir. Yakın ilişkilerinizin, yatırımlarınızın ve iş anlaşmalarınızın detaylarını düşünme zamanı geldi.Gördüklerinizi beğenseniz de beğenmeseniz de bilin ki artık gerçeklerden kaçamazsınız. Cahillik asla mutluluk değildir.

8. Akrep

Boğa burcunda gerçekleşecek olan Boğa Dolunayı, Akrep etkili kişilerin ikili ilişkilerini sarsabilir. Bu nedenle kaos ve biraz gürültüye hazır olun, yüzleşemediğiniz konularla yüzleşme vakti. İkili ilişkiler söz konusu olduğunda empati kurmak gerekir. Belki de nerede hata yaptığınızı görebilir ve bir öz farkındalık geliştirebilirsiniz. Uzun süredir görmezden geldiğiniz duygularla sonunda yüzleşeceksiniz.

9. Yay

Yay burçları günlük yaşamın sorumluluklarından bunaldıysanız ve kaçmaya çalışıyorsanız üzülerek söylüyoruz ki bunun için uygun zaman değil. Bu tutulma rutinizi bir hayli sarsacak. Ancak yine de işleri yoluna koymanıza yardımcı olabilir. Kendinize bakmak, işleriniziyapmak ve günlük streslerinizi yönetmek için daha etkili yollar geliştirebilirsiniz.

10. Oğlak

Tutulmalar kesinlikle stresli olabilir. Ancak bu dolunay flörtöz ve yaratıcı yönünüzü besleyen beşinci evinizde gerçekleştiği için, yeni ilişkiler ve tutkuların olması muhtemel. İlham ve romantizmin gelişmeye başlayabilmesi için şimdi meydana gelen değişimlerin ve zorlukların sizii beslediğine güvenin.

11. Kova

Bu tutulma haritanızdaki en hassas noktalardan birini harekete geçirdiği için sizin için duygusal bir yolculuk anlamına geliyor. Ailevi problemler, geçmişe yönelik pişmanlıklar dramı veya kişisel mücadeleler sizi bunaltabilir. Fakat aynı zamanda bu duyguların üzerinizdeki kötü etkilerinden kurtulmanız için de bir fırsat sunabilir. Acınızdan kaçmak yerine onunla yüzleşerek ilerlemeye başlayabilirsiniz.

12. Balık

Balıklar Boğa Dolunayı sizler için bol bol sosyalleşeceğiniz, yeni fırsatları keşfedeceğiniz ve ilginç deneyimler yaşayacağınız bir süreç olabilir. Bu nedenle algılarınızı açın! Bekar balıklar beklenmedik bir şekilde özel biriyle tanışabilir. Gelecek planlarınızı değiştirmenize sebep olacak haberler alabilir, bilgiler edinebilirsiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r