DOLAR 18,8103 -0.01%
EURO 20,4965 0.38%
ALTIN 1.162,72-0,22
BITCOIN 425403-1,20%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

Minikler İçin En Güzel Hediye! Her Yaş Seviyesi İçin Kaliteli ve Sağlam Çocuk Bisikleti Modelleri
  • YKN Haber
  • Yaşam
  • Minikler İçin En Güzel Hediye! Her Yaş Seviyesi İçin Kaliteli ve Sağlam Çocuk Bisikleti Modelleri

Minikler İçin En Güzel Hediye! Her Yaş Seviyesi İçin Kaliteli ve Sağlam Çocuk Bisikleti Modelleri

ABONE OL
Ocak 22, 2022 04:30
Minikler İçin En Güzel Hediye! Her Yaş Seviyesi İçin Kaliteli ve Sağlam Çocuk Bisikleti Modelleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bisiklet kullanım anlamında yaş sınırı bulunmayan eğlenceli bir spor aktivitesi. 3 yaşından 70 yaşına kadar herkesin kullanabileceği bisiklet aynı zamanda en güzel ulaşım alternatiflerinden. Ancak söz konusu minikler olduğu zaman çocuk bisikleti seçimi oldukça önemli. Çünkü bisiklet kullanmayı öğrenmek ilk aşamada oldukça zorlayıcı olabilmekte. Özellikle küçük yaşlardaki çocukların motor aktivitelerinin henüz oluşmamış olması bisikletin dengesini sağlama ve hakimiyet konularında zorlanmalarına sebep oluyor. Buna bir de yanlış bisiklet seçimi eklendiği zaman çocuklar bisikletten tam anlamıyla soğuyabilir. Bunun önüne geçebilmek için, bütün bu sorunlar göz önüne alınarak tasarlanmış iyi bir çocuk bisikleti modeli seçmek gerekli. Bu listede minikler için en güzel ve kaliteli çocuk bisikleti modellerini ve fiyatlarını derledik. İşte en iyi çocuk bisikleti modelleri!

1. Kron Spiderman

Kron Spiderman süper kahramanlara hayranlık duyan çocuklar için ilgi çekici Örümcek Adam desenleri ve renkleri ile bezenmiş iyi bir model. 16 inçlik jant boyutu ile, çocukların büyüme hızına bağlı olarak 3 yaştan 8 yaşa kadar kullanılabilir. Arka tekerin her iki yanındaki destek tekerlekleri öğrenmeye yeni başlayan çocukların kolayca bisiklete alışmasını sağlar. Çocuğunuz bisikleti iyice öğrenip kavradıktan sonra ise kolayca çıkarılarak kullanmaya devam edilebilir. Çelik kadrosu oldukça dayanıklı bir yapıda. Bu sayede oldukça uzun ömürlü ve sağlam bir bisiklet. Özel fren yapısı ile çocuğun daha az güçle daha iyi bir frenleme yapmasını sağlıyor. Ön tarafındaki sepeti, arka kısmındaki çantası, ilgi çekici boyası ve desenleriyle çocuğunuz Kron Spiderman üzerinde çok mutlu olacaktır. İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın.

2. Bisan KDS 2100

Bisan KDS 2100 rengi ve tasarımıyla özellikle kız çocuklarının çok ilgisini çekecek. Tamamı çelikten imal edilen kadrosu son derece sağlam. Böylece uzun süreler boyunca sorunsuzca kullanılabilir. 16 inç jant boyutu sayesinde de çocuğun büyüme hızına bağlı olarak 3 yaştan 8 yaşa kadar sorunsuzca kullanılabilir. Üzerinde standart olarak gelen yanal destek tekerlekleri sayesinde çocuğunuz bisiklet kullanmayı kolayca öğrenebilecek. Jant freni oldukça iyi bir frenlemeye sahip. Bu sayede minikler için kullanımı oldukça güvenli. Sadece 10,2 kg ağırlığı ile minikler için kullanımı oldukça kolay. Pembe renkli kadrosu, gidondaki püskülleri, ilgi çekici desenleri ve sağlam yapısı ile Bisan KDS 2100 çocuklar için harika bir hediye olabilir. Üstelik oldukça uygun bir fiyat etiketine sahip. İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın

3. Corelli Raptor

Corelli Raptor ilgi çeken renkleri ve agresif tasarımı ile minikleri çok mutlu edecek. 20 inçlik jant boyutu ile, çocuğun büyüme hızına göre 5 yaştan 10 yaşa kadar kullanılabilir. Alüminyum jant frenleri ve fren kolları oldukça sağlam. Bununla beraber iyi bir fren performansına sahip. Böylece minikler için ebeveynlerin tüm güvenlik beklentilerini karşılayabiliyor. Tamamı çelikten imal edilmiş kadrosu sağlam olmasının yanında uzun ömürlü. Bu sayede kullanım süresi boyunca sağlamlığından ödün vermeyecek. Üzerinde standart donanım olarak gelen yanal destek tekerlekleri ile alışma süreci kolayca atlatılabilir.  Kırmızı renkli kadrosu, agresif tasarımı, ön kısımdaki gidon sepeti, saglam frenleri ve ilgi çekici desenleriyle minikler Corelli Raptor İle çok eğlenecek!  İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın

4. Ümit 1647 Alpina

Ümit 1647 Alpina farklı renk ve desenlerdeki versiyonlarıyla miniklerin oldukça ilgisini çekebilecek bir model. Tamamı çelikten imal edilen kadro yapısı oldukça sağlam. Bu sağlamlığı ile minikler için kullanım süresi boyunca sorunsuz ve eğlenceli bir bisiklet deneyimi sağlıyor. 16 inçlik tekerlek boyu ile çocuğun büyüme hızına göre 3 yaştan 8 yaşa kadar kullanılabiliyor. Üzerinde yer alan jant frenleri ile yeterli bir fren performansına sahip. Bu sayede ebeveynlerin rahatlıkla minikler için tercih edebileceği modellerden. Üzerinde standart donanım olarak yer alan yanal destek tekerlekleri özellikle bisiklete ilk defa başlayan miniklere kolaylık sağlıyor. Aynı zamanda zincir koruması ve ön-arka çamurlukları ile zincirden ya da tekerleklerden kıyafetlere bulaşabilecek yağ ve kirin önüne geçiliyor. İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın

5. Bianchi Captain Kidd

Bianchi Captain Kidd sevimli korsan desenleriyle oldukça ilgi çekici bir çocuk bisikleti modeli. Alüminyumdan yapılmış fren bacakları ve fren kolları ile iyi bir fren performansına sahip. Bu sayede ebeveynler için tüm güvenlik beklentilerini karşılayabiliyor. 16 inç jant boyutu sayesinde çocuğunu büyüme hızına bağlı olarak 3 yaştan 8 yaşa kadar kullanılabilir. Aynı zamanda jantların alüminyum olması bisiklette hafiflik, buna bağlı olarak kolay kullanım özellikleri kazandırıyor. Üzerinde gelen yanal destek tekerlekleri miniklerin bisikleti öğrenme ve alışma süreçlerini kısa zamanda kolayca atlatabilmelerini sağlayacak. Zincir koruması ve ön-arka çamurluklar sayesinde ıslak yollarda kullanılsa dahi miniklerin kıyafetleri temiz kalır. Aynı zamanda arka bagaj ve ön sepeti ile miniklere harika bir oyun arkadaşı olacak.  İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın.

6. Peugeot J16

Peugeot J16 özellikle kız çocukları için özel tasarlanmış bir çocuk bisikleti modeli. Kadronun üst borunun aşağı doğru kavisli yapısı kız çocuklarının bisiklete rahatça inip binebilmelerine olanak sağlıyor. Aynı zamanda muadillerinden farklı olarak tamamı alüminyum kadro oldukça büyük bir hafiflik avantajı sağlıyor. Hafiflik ise kolay kullanım özellikleri kazandırıyor. 16 inçlik alüminyum jantları sayesinde 3 yaşından 8 yaşına kadar çocuğun büyüme hızına göre kullanılabilir. Üzerinde gelen yanal destek tekerlekleri miniklerin bisikleti kolayca öğrenebilmelerine olanak sağlıyor. Üstelik istendiğinde kolayca çıkarılabilir. Yine alüminyum frenleri sayesinde iyi bir fren performansına sahip. Zincir koruması ve ön-arka çamurlukları sayesinde ıslak havalarda temiz bir kullanıma sahip. Aynı zamanda arka bagajı ve ön sepeti ile iyi bir oyun arkadaşı olabilir. İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın.

7. Gitane Buddy

Gitane Buddy uygun fiyatlı ve kaliteli bir çocuk bisikleti modeli. Tamamı çelik kadrosu ile oldukça sağlam ve uzun ömürlü. Aynı zamanda çelik kadro yaşanabilecek olası bir düşme esnasında gelen darbelerden etkilenmeyecek ve kullanım süresi boyunca sorunsuzca görevini yapacaktır. 16 inçlik jant boyutu ile 3 yaştan 8 yaşa kadar sorunsuzca kullanılabilir. Aynı zamanda jantların alüminyum olması bisiklete hafiflik katıyor. Gitane Buddy sahip olduğu güçlü frenlerle iyi bir frenlemeye sahip. Bu sayede ebeveynler için rahatlıkla tercih edilebilecek bir model. Üzerinde gelen yanal destek tekerlekleri ile bisiklete ilk defa binen minikler, öğrenme alışma sürecini kolayca atlatabilir. Aynı zamanda ön-arka çamurlukları ve zincir koruması ile zeminden sıçrayabilecek toz ve kirin önüne geçiliyor. Gitane Buddy diğer çocuk bisikletlerine göre biraz sade bir tasarıma sahip. Ancak kalitesi ve sağlamlığı ile tercih edilebilecek uygun fiyatlı bir seçenek olarak öne çıkmakta. İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın.

8. Zhenwulu Çocuk Dağ Bisikleti

Listede yer alan bu model aslında çocuklar için üretilmiş profesyonel bir dağ bisikleti. Özellikle ilerleyen yıllarda profesyonel bir dağ bisiklet sporcusu olmak isteyen minikler için iyi bir başlangıç. Yüksek miktarda karbon içeren çelik kadrosu yolda gelebilecek darbe ve sarsıntılara karşı üst seviye dayanıklılığa sahip. Aynı zamanda kadronun içeriği yüksek karbon miktarı sayesinde yol sarsıntıları absorbe ediliyor. Ön kısımdaki 6 cm çalışma mesafesine sahip amortisörlü maşa ise minikler için bozuk yollarda konfor ve kolay kontrol özellikleri getiriyor. Çift kat alüminyum jantlar oldukça sağlam. Zhenwulu Çocuk Dağ Bisikleti standart çocuk bisikleti modellerinden farklı olarak mekanik disk fren sistemine sahip. Bu sayede ilerde profesyonel bir dağ bisikleti sporcusu olmak isteyen miniklere hem güvenli bir fren performansı hem de gelecekte kullanacakları profesyonel dağ bisikletleri için iyi bir başlangıç sağlıyor. Zhenwulu Çocuk Dağ Bisikleti farklı ve özel bir çocuk bisikleti olmasından dolayı biraz pahalı bir model. İncelemek ya da satın almak isterseniz tıklayın.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r